Noc Kupały z LinkedIn❗
Czy chcesz poznać nowe metody rozwoju swojej firmy i marki osobistej?
Czy byłeś kiedyś w domku na wodzie?
Czy chcesz poznać innych przedsiębiorców?
Jeżeli choć raz powiedziałeś tak, to zapraszamy Ciebie już 24 czerwca o godzinie 18.00 na nasze spotkanie networkingowe z martwą Wisłą i Mariną w tle.
Liczba miejsc jest ograniczona, więc kup bilet już dziś.
Czego się możesz spodziewać na naszym spotkaniu?
🌷 Wykład z budowania marki i rozwoju firmy poprowadzony przez Martę Olesiak,
🌷 Zwiedzania domku na wodzie osobiście,
🌷 Poznasz nowe możliwości inwestycyjne,
🌷 Zaprosimy Cię na spotkanie networkingowe przy grillu.
Agenda spotkania:
18.00 – rozpoczęcie spotkania
18.15 – wykład „Rozwój marki i firmy na LinkedIn” prelegent: Marta Olesiak
19.15 – Nowe możliwości inwestycyjne – prowadzący: Marcin Fabicki
19.30 – networking plus zwiedzanie domów na wodzie
22.00 – zakończenie spotkania
Chcesz wiedzieć więcej o organizatorach?
http://fundacjazulawskaprzygoda.pl/
Potrzebujesz pilnej informacji?
Zadzwoń do nas:
Marta Olesiak
tel. 535 506 508
Mirosława Kubicka
tel. 662 742 429
Kolejny raz w Gminie Cedry Wielkie świętowaliśmy Karnawałowy Bal Seniora, który odbywał się 2 lutego 2019 r. Zaproszenie na Bal przyjęło ponad 160 Seniorów w wieku od 70 roku życia mieszkających na terenie gminy Cedry Wielkie. Tradycyjnie tegoroczne spotkanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w Kościele Parafialnym p.w Aniołów Stróżów w Cedrach Wielkich koncelebrowaną przez ks. kanonika Zbigniewa Kerlin, ks. dziekana Janusza Mathea, ks. Leszka Laskowskiego, ks. dr Czesława Sołtysa. Uroczysty obiad oraz pozostała część karnawałowego spotkania odbyła się w restauracji „Cedrowy Dworek” w Cedrach Wielkich.
Seniorów powitał Wójt Gminy Cedry Wielkie Pan Janusz Goliński, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Pan Ryszard Świlski, oraz ks. dziekan Janusz Mathea.
W tym roku postanowiono wyróżnić pary obchodzące jubileusz 50 – lecia ślubu, przypadający w grudniu 2018 r. Wśród jubilatów było pięć par. Jubilaci zostali odznaczeni medalem Prezydenta RP.
Tegoroczną zabawę taneczną prowadził zespół „Stent” z Suchego Dębu. Podczas uroczystości jak co roku dokonano wyboru Króla i Królowej Balu tym razem byli to Pani Bogusława Liedtke z Wocław i Pan Roman Szponder z Cedrów Małych. Pani Wanda Ogórek z Długiego Pola, również w tym roku przygotowała program artystyczny.
Na zakończenie spotkania, które w tym roku dobiegło końca o godz. 16.00, każdy z przybyłych gości otrzymał drobny upominek zakupiony dzięki hojności naszych sponsorów: Ecol-Unicon Sp. z o.o. Wojciech Falkowski, „Żuławska Przygoda” Mirosława Kubicka, „Metrostav” Igor Sedlacek, „Tym – Bud” Waldemar Tymoszewski, „P.P.H.U. SOMBUD” Mirosław Socha, Suez Północ.
Naszym Seniorom wciąż młodych duchem życzymy dużo zdrowia, pomyślności i szczęścia w gronie najbliższych i jeszcze wielu udanych zabaw.
Do zobaczenia za rok.
W dniu 13 grudnia 2018 r. na Przystani Żeglarskiej w Błotniku, Pan Janusz Goliński – Wójt Gminy Cedry Wielkie podpisał list intencyjny pomiędzy Stowarzyszeniem Chrześcijańskiej Szkoły pod Żaglami – reprezentowanym przez Ks. Prałata Andrzeja Jaskułę – Prezesa Stowarzyszenia i Hannę Stanecką – Sekretarza Zarządu oraz Fundacją Żuławska Przygoda – reprezentowaną przez Mirosławę Kubicką – Prezes Fundacji. W spotkaniu uczestniczyli również Pan Enoch Witucki właściciel firmy Activ.
Z podpisania listu intencyjnego wynikać będzie współpraca pomiędzy podmiotami STOWARZYSZENIEM CHRZEŚCIJAŃSKA SZKOŁA POD ŻAGLAMI – GMINĄ CEDRY WIELKIE – FUNDACJĄ ŻUŁAWSKA PRZYGODA. Współpraca służyć ma rozwojowi wielopłaszczyznowych i wzajemnie korzystnych stosunków w dziedzinie sportu, kultury, kształcenia, wypoczynku oraz rozwoju dzieci i młodzieży z obszaru działania Partnerów a także, co bardzo ważne w tworzeniu wartościowych więzi międzyludzkich pomiędzy partnerami.
Współpraca oparta jest na doświadczeniach, dobrych praktykach partnerów i zawiązanych kontaktów pomiędzy nimi w ramach oficjalnych spotkań w latach 2017 – 2018 na Przystani Żeglarskiej w Błotniku, a także w siedzibie Fundacji Żuławska Przygoda. Spotkania te zaowocowały ustaleniem konieczności realizacji działań partnerskich, skierowanych na odbudowanie i odrestaurowanie jachtu pn.”Strażnik Poranka”, promocji jego historii i szerzenia edukacji żeglarskiej wśród dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem tradycyjnych wartości chrześcijańskich.
W ramach współpracy partnerzy zgodnie zadeklarowali wspieranie działań
skierowanych na przywrócenie prawidłowego stanu technicznego i funkcjonalnego jachtu ”Strażnik Poranka”, promocję jego historii oraz szerzenie edukacji żeglarskiej wśród dzieci i młodzieży, w tym wspólną organizację zajęć sportowo – kulturowych, kształcenia, wypoczynku, rozwoju dzieci i młodzieży w szczególności na bazie żeglarstwa z terenu wszystkich partnerów.
Ponadto, spotkanie zaowocowało nie tylko ustaleniem realizacji działań partnerskich w zakresie prac remontowych jachtu „Strażnika Poranka”, ale także dokonaniem jego rejestracji na przystani żeglarskiej w Błotniku, wspólną organizację wydarzeń społeczno – kulturalnych, sportowych i promocyjnych z wykorzystaniem jachtu przez wszystkich partnerów, stworzeniem miejsca promocyjnego – tablicy upamiętniającej historię ”Strażnika Poranka” na Przystani, stosowaniem partnerstwa w projektach finansowanych ze środków zewnętrznych oraz wspólną organizację i uczestnictwo w promocji obszarów. Szczegółowy harmonogram realizacji opisanych przedsięwzięć, opracują wskazani przez partnerów porozumienia koordynatorzy.